Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

W sklepie KRAK-Przypinki.pl oferujemy znakomicie wydrukowane i wytworzone przypinki.

Cała nasza historia produkcji i sprzedaży przypinek zaczęła się ponad 10 lat temu. Działalność rozwijała się organicznie, bardzo powoli. Od jednej maszyny o średnicy 56 mm. Dziś produkujemy przypinki w kilku różnych średnicach. Bardzo istotna jest dla nas jakość wykonywanych wyrobów. Gdy konkurencja przyspiesza, inwestuje w maszyny do druku grube setki tys. PLN. Drukarki które mimo swoich cen nie gwarantują jakości, lecz umożliwiają tylko szybką, masową produkcje w celu szybkiego wzbogacenia się, my skupiamy się na jakości. Na powolnym lecz super dokładnym drukiem w którym jak mawiają nasi stali Klienci "potrzeba lupy by dojrzeć wszystkie szczegóły". Dziś nie możemy konkurować z największymi firmami na rynku polskim i EU. Lecz w wielu kluczowych kwestiach możecie liczyć Państwo u nas na lepszej jakości usługę i produkt w postaci pięknie wykonanej, barwnej przypinki. To nasza nisza. To dlatego wraca do nas tak wielu Klientów. Nie tylko z Polski lecz i z zagranicy. Nie oszczędzamy na jakości. Nie stać nas na to :) Dziś w na coraz bardziej konkurencyjnym rynku widzimy że jedynie jakość może zapewnić nam stałość funkcjonowania.

Pół-produkty kupujemy w Polsce od znakomitego polskiego dostawcy. Tak naprawdę przejście do nowego dostawcy, producenta komponentu do produkcji przypinek była milowym krokiem w naszej firmie. Komponent produkowany jest w Polsce. Kupując u nas wspieracie Państwo polskie firmy. Które z kolei kupują Wasze dobra w Waszych sklepach, firmach i te pieniądze poniekąd do Państwa wracają. Pamiętajmy o tym.

Kolejnym milowym krokiem było wejście na platformę IdoSell. IdoSell to grupa specjalistów którzy wspierają nasz biznes online niemal na każdym kroku. Trudno było trafić lepiej. Małymi krokami staramy się budować sukces. Sukces może nieduży, ale solidny i uczciwy. Nigdy nie mieliśmy okazji by iść na skróty do sukcesu. I raczej to się nie zmieni. Stąd też jedną w wielu naszych cech jest uczciwe podejście do Klienta.

--

tel.: +48 502 493 483

e-mail.: sklep@krak-przypinki.pl

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 61 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Realizacja zamówienia była szybka, również kontakt odnośnie propozycji wydruku oraz wizualizacji. Bardzo dobra jakość i cena:)
2024-06-04
Szybko, sprawnie i przypinki ładne
pixel