Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przypinki [ Ø 37 mm ] Wysyłka w 2 dni

( ilość produktów: 54 )

Szanowny Kliencie.

  • Masz do wyboru przypinki o średnicy 37 mm w kompletach. W ilościach od 10 szt. do 2500 szt.
  • Im większy komplet tym niższa cena za szt.
  • Komplety stopniowane są najczęściej co 10 szt.

Druk jest bardzo wyraźny i wysokiej jakości. Wszystkie składowe druku pochodzą od jednego, japońskiego, znanego i bardzo cenionego producenta. Kolory są żywe, krawędzie ostre. Brak widocznych pikseli sprawia że Klienci często do nas powracają :)

Przypinka o średnicy 37 mm.: Największa z najmniejszych. Również bardzo popularna. Służy do przenoszenia "Waszych Wielkich Treści" pozostawiając Wam sporą przestrzeń do ich naniesienia w porównaniu np. z przypinkami 25 mm. Mimo to stale znajduje się w kategorii raczej małych przypinek. Stosunkowo duża powierzchnia do zadrukowania + bardzo dokładny druk sprawia że jest to naprawdę dobry wybór.

Naszym zdaniem cała kategoria małych przypinek 25 mm, 32 mm, 37 mm świetnie sprawdza się jako niebanalna, drobna ozdoba. W przeciwieństwie do średnich wielkości jak 44 mm i 50 mm przypinki o mniejszych średnicach są rzeczywiście bardziej subtelne i niepozorne. Jeśli zależy Wam na dyskretnym, nieoczywistym zaprezentowaniu/podkreśleniu logotypu, hasła, grafiki macie do wyboru te drobne gadżety w najmniejszych średnicach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 44 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-07
Super szybka obsługa. Dobra jakość produktu. trochę trudny kontakt z firmą, Brakuje mi także wysłania wiadomości z grafiką przed ostatecznym wykonaniem produktu. W naszym przypadku poprosiłbym o podkręcenie koloru, ponieważ zmniejszenie obrazka spowodowało zmniejszenie grubości linii i wyszły mniej czytelnie, niż powinny poza tym jestem zadowolony i będę korzystał
2024-01-31
Przypinki przyszły szybko i wyglądają super
pixel